Fotky na téma

Kouzla starých fotek

20. července 2013 v 14:29 | christiiinka
Není pochyb, že je užitečné si jednou za čas pořádně uklidit. Naposled se mi to vyplatilo, když jsem uklízela pod postelí a při třídění pohlednic jsem našla v jedné z obálek zapomenutou desetieurovou bankovku:-). Kromě toho se mi podařilo vypátrat zapomenutý fotofilm a jednorázový foťák, oba z dob dávno minulých. Matně si vzpomínám, že jsem něčím takovým fotila asi před osmi, devíti lety, možná ještě dřív.

A je sbaleno!

4. února 2013 v 21:10 | christiiinka
Tak jsem se rozhodla, zúčastnit se projektu fotíme na téma týdne, protože mě žere, že tema.blog.cz přestali zveřejňovat přehledy nejlepších článků.Zkuste proto zabrousit na blog Autorského klubu a kdyby se vám moje fotka líbila, dejte mi prosím hlas, budu moc vděčná :-).

Zadané téma týdne: Plyšový medvídek. Ten můj se jmenuje Karamel, zkráceně Kája a dostala jsem ho od své drahé polovičky o minulých Vánocích. V době kdy nám hrabalo, jsme ho chvíli vozili autem v autosedačce, jako budoucího potomka. Usínám s ním v náručí a je nám oběma dobře.

Fotka je z vánočního cestování, kdy jsem potřebovala přepravit Káju z kolejí domů a on by tak zabral celý můj kufr :-). Nakonec měl ale svou vlastní cestovní tašku.

Školka:)

15. října 2012 v 10:01 | christiiinka
Poslední dobou je toho nějak hodně. Spousta nových lidí i zážitků a nějak už nezbývá síla stvořit něco, co by chtěl kdokoli číst. Ale musím se vám pochlubit, že jsem se přihlásila do školního časopisu:-). Od toho co jsem šéfovala jeden rok tomu našemu Rejnokovi na gymplu mi to už docela chybí. Akorát tady jsem v redakci nejmladší a hned jsem dostala na strarost tři články, tak mám strach, abych to nezvorala.

Nicméně, pojďme k fotkám. TeĎ se ještě stále válím v posteli a do školy mám v plánu vkročiti až po obědě, tak jsem vám chtěla ukázat, jak zajímavé a plnohodnotné zážitky přednášky nabízí...

 
 

Reklama